200W Proiector LED PROFESIONAL SMD
583,16 lei TVA Inclus
Stoc epuizat
SKU: FL5449
Categorii: Alte produse, Proiectoare led de exterior
| Tensiune de alimentare | 220-240V |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb Natural |
| Putere (Consum/ora) | 200W |
| Flux luminos per Watt | 90lm/W |
| Flux luminos | 18000LM |
| Unghi de lumina | 150 de grade |
| CRI/ RA | 80 |
| Grad de protectie | IP66 |
| Material | Aluminiu |
| Temperatura de functionare | -30/+50 de grade |
| Dimensiuni | 425x320x160 mm |
| Certificari | CE ROHS |
| Durata de viata | 25000 ore |
| Garantie | 2 ani |
| Calitate | premium 24 luni garantie |
| Proiectoare Led | Proiectoare Led Exterior, Proiectoare Led Profesionale |
Produse similare
Reduceri!
Proiectoare led de exterior
Proiector LED solar 20W, OptonicaLED,1800 lumeni, lumina alba rece 6000K
Reduceri!
Proiectoare led de exterior
Proiector LED 50W (300W) OptonicaLED,4250 lumeni, lumina rece 6000K
Reduceri!
Proiectoare led de exterior
Reduceri!
Reduceri!
Reduceri!
Proiectoare led de exterior
Proiector LED 30W (180W) OptonicaLED,2500 lumeni, lumina rece 6000K
Reduceri!
Reduceri!
Conectori IP68
Conector tip doza IP68, regleta 3 pini, pentru cabluri electrice Ø0.5-2.5 mm2, OptonicaLed










Recenzii
There are no reviews yet