Proiector LED 50W (250W) OptonicaLED,4500 lumeni, lumina alba rece 6000K
79,00 lei Prețul inițial a fost: 79,00 lei.69,00 leiPrețul curent este: 69,00 lei. TVA Inclus
Pune totul in lumina buna cu proiector led 50W de la Bluepoint Systems si stai fara griji. Ai 2 ani garantie, livrare rapida din stoc, calitate deosebita.
Proiector LED 50W (250W) OptonicaLED,4500 lumeni, lumina alba rece 6000K

Luminozitate si eficienta energetica
Proiectorul led Optonica de 50W dezvolta un flux luminos de 4500 lumeni pe un unghi de 90° oferind astfel lumina de care ai nevoie cu pana la 80% costuri mai mici decat vechile tipuri de proiectoare.
Rezistenta la intemperii IP65
Solutia constructiva a acestui proiector ofera protectie impotriva umiditatii si intemperiilor, acesta oferind posibilitatea montarii la exterior indiferent daca este protejat sau nu de ploaie, zapada sau vant.
Proiector led 50W cu design simplu si elegant
Designul simplu si elegant completat de o grosime de doar 2.3 cm si posibilitatea montarii in orice pozitie datorita bridei de montaj ce o are atasata sunt doar cateva din caracteristicile ce descriu cel mai bine noul Proiector led 50W SMD UltraSlim.
Versatilitate
Proiectorul vine dotat cu cablu de alimentare cu 3 fire (faza, nul si impamantare) in lungime de 15 cm, fara stecher pentru a nu duce grija unui montaj eficient oriunde vei alege sa faci acest lucru. Se recomanda montajul intr-o regleta ca cea de mai jos (nu este inclusa in pachet):


| Greutate | 0,750 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 183 × 32 × 205 cm |
| Tensiune de alimentare | 220-240V |
| Culoarea luminii | Alb Cald, Alb Natural, Alb Rece |
| Putere (Consum/ora) | 50W |
| Flux luminos per Watt | 90lm/W |
| Flux luminos | 4500 lm |
| Unghi de lumina | 90° |
| CRI/ RA | 80 |
| Grad de protectie | IP65 |
| Material | Aluminiu |
| Temperatura de functionare | -30/+50 de grade |
| Dimensiuni | 183x205x32 mm |
| Greutate | 0.750 kg |
| Certificari | CE ROHS |
| Durata de viata | 25000 ore |
| Garantie | 2 ani |
| Culoarea corpului | negru |
| Proiectoare Led | Proiectoare Led Exterior, Proiectoare Led Exterior Slim |
Produse similare
Conectori IP68
Conector tip doza IP68, regleta 3 pini, pentru cabluri electrice Ø0.5-2.5 mm2, OptonicaLed
Proiectoare led de exterior
Proiector LED solar 20W, OptonicaLED,1800 lumeni, lumina alba rece 6000K
Proiectoare led de exterior
Proiector LED 30W (180W) OptonicaLED,2500 lumeni, lumina rece 6000K
Proiectoare led de exterior
Proiectoare led de exterior
Proiector solar led 30W, incarcare rapida, OptonicaLed, 2400 lm, 3.2V/25Ah, lumina alba rece, 6000K
Proiectoare led de exterior
Proiector LED 50W (300W) OptonicaLED,4250 lumeni, lumina rece 6000K











Recenzii
There are no reviews yet