| Tensiune de alimentare | 220-240V |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb Cald |
| Putere (Consum/ora) | 18W |
| Flux luminos per Watt | 80lm/W |
| Flux luminos | 1440lm |
| Unghi de lumina | 120° |
| CRI/ RA | 85 |
| Grad de protectie | IP21 |
| Material | sticla+aluminiu |
| Temperatura de functionare | -30/+50 de grade |
| Dimensiuni | 200x200mm |
| Certificari | CE ROHS |
| Durata de viata | 50000 ore |
| Garantie | 1 an |
Produse similare
Reduceri!







Recenzii
There are no reviews yet