| Tensiune de alimentare | 220-240V |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb Natural, Alb Rece |
| Putere (Consum/ora) | 150W |
| Flux luminos per Watt | 85lm/W |
| Flux luminos | 12750 Lm |
| Unghi de lumina | 90 de grade |
| CRI/ RA | 70 |
| Grad de protectie | IP65 |
| Material | Aluminiu |
| Temperatura de functionare | -20°C/ +40°C |
| Dimensiuni | ⌀310 x88 mm |
| Certificari | CE ROHS |
| Durata de viata | 25000 ore |
| Garantie | 2 ani |




Recenzii
There are no reviews yet