| Tensiune de alimentare | 220-240V |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb Natural, Alb Rece |
| Putere (Consum/ora) | 200W |
| Flux luminos per Watt | 100lm/W |
| Flux luminos | 20000lm |
| Unghi de lumina | 120°x 60° |
| CRI/ RA | 70 |
| Grad de protectie | IP44 |
| Material | Aluminiu |
| Dimensiuni | 1110x110x110 mm |
| Greutate | 3.950 kg. |
| Certificari | CE ROHS |
| Durata de viata | 25000 ore |
| Garantie | 2 ani |




Recenzii
There are no reviews yet