30W Proiector LED lumina multicolora RGB cu telecomanda- IP65
173,68 lei TVA Inclus
TELECOMANDA ESTE INCLUSA IN PRET
Stoc epuizat
SKU: FL5212
Categorii: Alte produse, Proiectoare led de exterior
| Tensiune de alimentare | 220-240V |
|---|---|
| Culoarea luminii | RGB/multicolor |
| Putere (Consum/ora) | 30W |
| Flux luminos per Watt | 80lm/W |
| Flux luminos | 2400lm |
| Unghi de lumina | 120° |
| CRI/ RA | 80 |
| Grad de protectie | IP65 |
| Material | Aluminiu |
| Temperatura de functionare | -30/+50 de grade |
| Dimensiuni | 224X183X110mm |
| Certificari | CE ROHS |
| Durata de viata | 25000 ore |
| Garantie | 2 ani |
| Culoarea corpului | negru |
| Proiectoare Led | Proiectoare Led Exterior, Proiectoare Led RGB |
Produse similare
Reduceri!
Reduceri!
Reduceri!
Reduceri!
Proiectoare led de exterior
Proiector LED 480W OptonicaLED,48000 lumeni, lumina alba 5700K,iluminare 90°
Reduceri!
Proiectoare led de exterior
Reduceri!
Proiectoare led de exterior
Proiector LED 50W (300W) OptonicaLED,4250 lumeni, lumina rece 6000K
Reduceri!
Proiectoare led de exterior
Proiector LED 50W (250W) OptonicaLED,4500 lumeni, lumina alba rece 6000K
Reduceri!
Proiectoare led de exterior
Proiector LED solar 20W, OptonicaLED,1800 lumeni, lumina alba rece 6000K









Recenzii
There are no reviews yet