18W Proiector LED liniar lumina calda 1M – IP65
341,64 lei TVA Inclus
Stoc epuizat
SKU: WW7113
Categorii: Alte produse, Proiectoare led de exterior
| Tensiune de alimentare | 220-240V |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb Cald |
| Putere (Consum/ora) | 18W |
| Flux luminos per Watt | 80lm/W |
| Flux luminos | 1440lm |
| Unghi de lumina | 15 grade |
| CRI/ RA | 80 |
| Grad de protectie | IP65 |
| Material | Aluminiu |
| Temperatura de functionare | -30/+50 de grade |
| Dimensiuni | 998x58x50 mm |
| Greutate | 1.970 kg |
| Certificari | CE ROHS |
| Durata de viata | 30000 ore |
| Garantie | 2 ani |
| Culoarea corpului | Gri |
| Calitate | premium 24 luni garantie |
| Proiectoare Led | Proiectoare Led Exterior, Proiectoare Liniare |
Produse similare
Reduceri!
Reduceri!
Proiectoare led de exterior
Proiector LED solar 20W, OptonicaLED,1800 lumeni, lumina alba rece 6000K
Reduceri!
Proiectoare led de exterior
Proiector LED 50W (250W) OptonicaLED,4500 lumeni, lumina alba rece 6000K
Reduceri!
Proiectoare led de exterior
Reduceri!
Reduceri!
Proiectoare led de exterior
Proiector LED 30W (180W) OptonicaLED,2500 lumeni, lumina rece 6000K
Reduceri!
Proiectoare led de exterior
Proiector LED 480W OptonicaLED,48000 lumeni, lumina alba 5700K,iluminare 90°
Reduceri!









Recenzii
There are no reviews yet