Lampa stradala 200w BRIDGELUX 5ani garantie
2.803,88 lei TVA Inclus
Stoc epuizat
SKU: SL9182
Categorii: Alte produse, Lampi stradale
| Tensiune de alimentare | 220-240V |
|---|---|
| Culoarea luminii | lumina alba-5700K |
| Putere (Consum/ora) | 200W |
| Flux luminos per Watt | 95lm/w |
| Flux luminos | 19000lm |
| Unghi de lumina | 120° |
| CRI/ RA | 80 |
| Grad de protectie | IP65 |
| Material | Aluminiu |
| Temperatura de functionare | -30/+50 de grade |
| Dimensiuni | 770x305x156mm |
| Certificari | CE ROHS |
| Durata de viata | 25000 ore |
| Garantie | 5 ani |
Produse similare
Reduceri!



Recenzii
There are no reviews yet