| Tensiune de alimentare | 220-240V |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb Natural, Alb Rece |
| Putere (Consum/ora) | 100W |
| Flux luminos per Watt | 100lm/W |
| Flux luminos | 10000lm |
| Unghi de lumina | 120°x 60° |
| CRI/ RA | 70 |
| Grad de protectie | IP44 |
| Material | Aluminiu |
| Temperatura de functionare | -30/+50 de grade |
| Dimensiuni | 565x110x110 mm |
| Certificari | CE ROHS |
| Durata de viata | 25000 ore |
| Garantie | 2 ani |
Produse similare
Reduceri!




Recenzii
There are no reviews yet