Lampa stradala 150w BRIDGELUX 5ani garantie
2.547,53 lei TVA Inclus
Stoc epuizat
SKU: SL9181
Categorii: Alte produse, Lampi stradale
| Tensiune de alimentare | 220-240V |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb Rece |
| Putere (Consum/ora) | 150W |
| Flux luminos per Watt | 95lm/w |
| Flux luminos | 14250lm |
| Unghi de lumina | 120° |
| CRI/ RA | 80 |
| Grad de protectie | IP65 |
| Material | Aluminiu |
| Temperatura de functionare | -30/+50 de grade |
| Dimensiuni | 770x305x156mm |
| Certificari | CE ROHS |
| Durata de viata | 25000 ore |
| Garantie | 5 ani |
Produse similare
Reduceri!




Recenzii
There are no reviews yet