36W Proiector LED liniar lumina alba 1M – IP65
466,00 lei TVA Inclus
Stoc epuizat
SKU: WW7114
Categorii: Alte produse, Proiectoare led de exterior
| Tensiune de alimentare | 220-240V |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb Rece |
| Putere (Consum/ora) | 36W |
| Flux luminos per Watt | 80lm/W |
| Flux luminos | 2880lm |
| Unghi de lumina | 15grade |
| CRI/ RA | 80 |
| Grad de protectie | IP65 |
| Material | Aluminiu |
| Temperatura de functionare | -30/+50 de grade |
| Dimensiuni | 998x58x50 mm |
| Greutate | 2.250 kg |
| Certificari | CE ROHS |
| Durata de viata | 30000 ore |
| Garantie | 2 ani |
| Culoarea corpului | Gri |
| Calitate | premium 24 luni garantie |
| Proiectoare Led | Proiectoare Led Exterior, Proiectoare Liniare |
Produse similare
Reduceri!
Reduceri!
Proiectoare led de exterior
Proiector solar led 30W, incarcare rapida, OptonicaLed, 2400 lm, 3.2V/25Ah, lumina alba rece, 6000K
Reduceri!
Proiectoare led de exterior
Proiector LED 50W (250W) OptonicaLED,4500 lumeni, lumina alba rece 6000K
Reduceri!
Proiectoare led de exterior
Reduceri!
Reduceri!
Reduceri!
Proiectoare led de exterior
Proiector LED 480W OptonicaLED,48000 lumeni, lumina alba 5700K,iluminare 90°
Reduceri!
Conectori IP68
Conector tip doza IP68, regleta 3 pini, pentru cabluri electrice Ø0.5-2.5 mm2, OptonicaLed












Recenzii
There are no reviews yet