10w Proiector LED SMD ALB cu SENZOR IP65
| Tensiune de alimentare | 220-240V |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb Cald, Alb Natural, Alb Rece |
| Putere (Consum/ora) | 10W |
| Flux luminos per Watt | 85lm/W |
| Flux luminos | 850lm |
| Unghi de lumina | 100 de grade |
| CRI/ RA | 80 |
| Grad de protectie | IP65 |
| Material | aluminiu+inox+sticla |
| Temperatura de functionare | -30/+50 de grade |
| Dimensiuni | 135x113x30mm |
| Certificari | CE ROHS |
| Durata de viata | 25000 ore |
| Garantie | 2 ani |
| Culoarea corpului | Alb |
| Senzor | DA |
| Calitate | premium 24 luni garantie |
| Proiectoare Led | Proiectoare Led cu Senzori, Proiectoare Led Exterior |
Produse similare
Proiectoare led de exterior
Proiector LED solar 20W, OptonicaLED,1800 lumeni, lumina alba rece 6000K
Proiectoare led de exterior
Proiectoare led de exterior
Proiector LED 50W (300W) OptonicaLED,4250 lumeni, lumina rece 6000K
Proiectoare led de exterior
Proiector LED 50W (250W) OptonicaLED,4500 lumeni, lumina alba rece 6000K
Proiectoare led de exterior
Proiector solar led 30W, incarcare rapida, OptonicaLed, 2400 lm, 3.2V/25Ah, lumina alba rece, 6000K
Proiectoare led de exterior
Proiector LED 480W OptonicaLED,48000 lumeni, lumina alba 5700K,iluminare 90°
Conectori IP68
Conector tip doza IP68, regleta 3 pini, pentru cabluri electrice Ø0.5-2.5 mm2, OptonicaLed










Recenzii
There are no reviews yet