300W Proiector LED PROFESIONAL
1.219,33 lei TVA Inclus
Stoc epuizat
| Tensiune de alimentare | 220-240V |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb Rece |
| Putere (Consum/ora) | 300W |
| Flux luminos per Watt | 80lm/W |
| Flux luminos | 24000 |
| Unghi de lumina | 120° |
| CRI/ RA | 80 |
| Grad de protectie | IP66 |
| Material | Aluminiu |
| Temperatura de functionare | -30/+50 de grade |
| Dimensiuni | 600x324x190 mm |
| Certificari | CE ROHS |
| Durata de viata | 25000 ore |
| Garantie | 2 ani |
| Calitate | premium 24 luni garantie |
| Proiectoare Led | Proiectoare Led Exterior, Proiectoare Led Profesionale |
Produse similare
Proiectoare led de exterior
Proiectoare led de exterior
Proiector LED 30W (180W) OptonicaLED,2500 lumeni, lumina rece 6000K
Conectori IP68
Conector tip doza IP68, regleta 3 pini, pentru cabluri electrice Ø0.5-2.5 mm2, OptonicaLed
Proiectoare led de exterior
Proiector LED 480W OptonicaLED,48000 lumeni, lumina alba 5700K,iluminare 90°
Proiectoare led de exterior
Proiector LED 50W (250W) OptonicaLED,4500 lumeni, lumina alba rece 6000K
Proiectoare led de exterior
Proiector LED 50W (300W) OptonicaLED,4250 lumeni, lumina rece 6000K










Recenzii
There are no reviews yet