10W Proiector LED lumina multicolora RGB cu telecomanda- IP65
86,84 lei TVA Inclus
Telecomanda este inclusa in pret
Stoc epuizat
| Tensiune de alimentare | 220-240V |
|---|---|
| Culoarea luminii | RGB/multicolor |
| Putere (Consum/ora) | 10W |
| Flux luminos per Watt | 80lm/W |
| Flux luminos | 800lm |
| Unghi de lumina | 120° |
| CRI/ RA | 80 |
| Grad de protectie | IP65 |
| Material | Aluminiu |
| Temperatura de functionare | -30/+50 de grade |
| Dimensiuni | 120x120x35mm |
| Certificari | CE ROHS |
| Durata de viata | 25000 ore |
| Garantie | 2 ani |
| Culoarea corpului | negru |
| Proiectoare Led | Proiectoare Led Exterior, Proiectoare Led RGB |
Produse similare
Proiectoare led de exterior
Proiector LED 30W (180W) OptonicaLED,2500 lumeni, lumina rece 6000K
Proiectoare led de exterior
Proiector LED 480W OptonicaLED,48000 lumeni, lumina alba 5700K,iluminare 90°
Proiectoare led de exterior
Proiector solar led 30W, incarcare rapida, OptonicaLed, 2400 lm, 3.2V/25Ah, lumina alba rece, 6000K
Conectori IP68
Conector tip doza IP68, regleta 3 pini, pentru cabluri electrice Ø0.5-2.5 mm2, OptonicaLed
Proiectoare led de exterior
Proiectoare led de exterior
Proiector LED 50W (250W) OptonicaLED,4500 lumeni, lumina alba rece 6000K










Recenzii
There are no reviews yet