Panou LED Slim Dimabil 600X600mm 48W
ACCESORII COMPATIBILE
SKU: LF-MZ6060-A48
Categorie: Alte produse
| Tensiune de alimentare | 220-240V |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb Cald, Alb Rece |
| Putere (Consum/ora) | 48W |
| Dimabil | DA |
| Flux luminos per Watt | 75lm/W |
| Flux luminos | 3840lm |
| CRI/ RA | 80 |
| Grad de protectie | IP20 |
| Material | plastic+aluminiu |
| Temperatura de functionare | -30/+45 de grade |
| Dimensiuni | 600x600mm |
| Certificari | CE ROHS |
| Durata de viata | 50000 ore |
| Garantie | 2 ani |
| Calitate | premium 24 luni garantie |
Produse similare
Reduceri!




Recenzii
There are no reviews yet