| Tensiune de alimentare | 220-240V |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb Rece |
| Putere (Consum/ora) | 150W |
| Flux luminos per Watt | 100lm/W |
| Flux luminos | 15000lm |
| Unghi de lumina | 90 de grade |
| CRI/ RA | 70 |
| Grad de protectie | IP54 |
| Material | Aluminiu |
| Temperatura de functionare | -30/+50 de grade |
| Greutate | 3.700 kg |
| Certificari | CE ROHS |
| Durata de viata | 25000 ore |
| Garantie | 5 ani |








Recenzii
There are no reviews yet