Lampa Industriala 110W Samsung Chip&Moso Driver 5 Ani Garantie
SKU: 8161
Categorie: Iluminat industrial
| Tensiune de alimentare | 220-240V |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb Rece |
| Putere (Consum/ora) | 110W |
| Flux luminos per Watt | 140lm/W |
| Flux luminos | 15400 Lm |
| Unghi de lumina | 110° |
| CRI/ RA | 80 |
| Frecventa de Operare | 0.9 |
| Grad de protectie | IP65 |
| Material | Aluminiu |
| Temperatura de functionare | -20°C/ +40°C |
| Dimensiuni | ⌀280×124 mm |
| Greutate | 3.650 kg |
| Certificari | CE ROHS |
| Durata de viata | 25000 ore |
| Garantie | 5 ani |




Recenzii
There are no reviews yet