| Tensiune de alimentare | 220-240V |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb Cald, Alb Natural, Alb Rece |
| Putere (Consum/ora) | 4W |
| Dimabil | DA |
| Flux luminos per Watt | 80lm/W |
| Flux luminos | 320lm |
| Unghi de lumina | 50 de grade |
| CRI/ RA | 80 |
| Grad de protectie | IP21 |
| Material | Aluminiu |
| Temperatura de functionare | -30/+50 de grade |
| Certificari | CE ROHS |
| Garantie | 2 ani |
Produse similare
Reduceri!






Recenzii
There are no reviews yet