Bec LED 50W/5000lm E40 lumina alba 5700K
178,69 lei TVA Inclus
Compatibil cu lampile industriale/stradale clasice AC110-240V
Stoc epuizat
178,69 lei TVA Inclus
Compatibil cu lampile industriale/stradale clasice AC110-240V
Stoc epuizat
| Tensiune de alimentare | 220-240V |
|---|---|
| Culoarea luminii | lumina alba-5700K |
| Putere (Consum/ora) | 50W |
| Flux luminos per Watt | 100lm/W |
| Flux luminos | 5000lm |
| Unghi de lumina | 270 de grade |
| CRI/ RA | 85 |
| Grad de protectie | IP65 |
| Material | plastic+aluminiu |
| Temperatura de functionare | -30/+50 de grade |
| Dimensiuni | ф105×280 |
| Certificari | CE ROHS |
| Durata de viata | 25000 ore |
| Garantie | 2 ani |
| Putere LED | 50W |
Recenzii
There are no reviews yet