Proiector LED modular 240W IP65 5700k
1.526,82 lei TVA Inclus
Stoc epuizat
| Tensiune de alimentare | 220-240V |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb Rece |
| Putere (Consum/ora) | 240W |
| Flux luminos per Watt | 100lm/W |
| Flux luminos | 24000 |
| Unghi de lumina | 90 de grade |
| CRI/ RA | 70 |
| Grad de protectie | IP65 |
| Material | Aluminiu |
| Temperatura de functionare | -30/+55 de grade |
| Dimensiuni | 446x352x100 mm |
| Greutate | 5.300 kg |
| Certificari | CE ROHS |
| Durata de viata | 30000 ore |
| Garantie | 5 ani |
| Proiectoare Led | Proiectoare Led Exterior, Proiectoare Led Profesionale |
Produse similare
Proiectoare led de exterior
Proiector LED 480W OptonicaLED,48000 lumeni, lumina alba 5700K,iluminare 90°
Proiectoare led de exterior
Proiector LED 50W (300W) OptonicaLED,4250 lumeni, lumina rece 6000K
Proiectoare led de exterior
Proiector LED 50W (250W) OptonicaLED,4500 lumeni, lumina alba rece 6000K
Conectori IP68
Conector tip doza IP68, regleta 3 pini, pentru cabluri electrice Ø0.5-2.5 mm2, OptonicaLed
Proiectoare led de exterior
Proiector LED 30W (180W) OptonicaLED,2500 lumeni, lumina rece 6000K
Proiectoare led de exterior
Proiector LED solar 20W, OptonicaLED,1800 lumeni, lumina alba rece 6000K
Proiectoare led de exterior










Recenzii
There are no reviews yet