Aplica led suspendata 26W EPISTAR 3 ani garantie
384,09 lei TVA Inclus
Stoc epuizat
SKU: PD9033
Categorii: Alte produse, Aplice led si plafoniere
| Tensiune de alimentare | 220-240V |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb Cald |
| Putere (Consum/ora) | 26W |
| Flux luminos per Watt | 65lm |
| Flux luminos | 1690lm |
| CRI/ RA | 80 |
| Grad de protectie | IP20 |
| Material | plastic+aluminiu |
| Temperatura de functionare | -30/+45 de grade |
| Dimensiuni | Ф400×1300 mm |
| Certificari | CE ROHS |
| Durata de viata | 25000 ore |
| Garantie | 3 ani |
| Culoarea corpului | Alb |
| Calitate | Premium 3 ani garantie |
Produse similare
Reduceri!
Reduceri!
Aplice led si plafoniere





Recenzii
There are no reviews yet