| Tensiune de alimentare | 220-240V |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb Cald, Alb Natural, Alb Rece |
| Putere (Consum/ora) | 50W |
| Flux luminos per Watt | 90lm/W |
| Flux luminos | 4500lm |
| Unghi de lumina | 150 de grade |
| CRI/ RA | 80 |
| Grad de protectie | IP66 |
| Material | Aluminiu |
| Temperatura de functionare | -30/+50 de grade |
| Certificari | CE ROHS |
| Durata de viata | 25000 ore |
| Garantie | 2 ani |
| Culoarea corpului | negru |
| Proiectoare Led | Proiectoare Led Exterior |
Produse similare
Reduceri!
Reduceri!
Proiectoare led de exterior
Proiector LED 50W (300W) OptonicaLED,4250 lumeni, lumina rece 6000K
Reduceri!
Reduceri!
Proiectoare led de exterior
Proiector LED 480W OptonicaLED,48000 lumeni, lumina alba 5700K,iluminare 90°
Reduceri!
Proiectoare led de exterior
Proiector LED 50W (250W) OptonicaLED,4500 lumeni, lumina alba rece 6000K
Reduceri!
Proiectoare led de exterior
Proiector LED solar 20W, OptonicaLED,1800 lumeni, lumina alba rece 6000K
Reduceri!
Proiectoare led de exterior
Proiector LED 30W (180W) OptonicaLED,2500 lumeni, lumina rece 6000K
Reduceri!
Proiectoare led de exterior









Recenzii
There are no reviews yet