| Tensiune de alimentare | 220-240V |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb Cald |
| Putere (Consum/ora) | 4W |
| Flux luminos per Watt | 80lm/W |
| Flux luminos | 320lm |
| Unghi de lumina | 360 de grade |
| CRI/ RA | 85 |
| Grad de protectie | IP20 |
| Material | Sticla |
| Temperatura de functionare | -30/+45 de grade |
| Certificari | CE ROHS |
| Durata de viata | 25000 ore |
| Garantie | 2 ani |
| Soclu | E27 |
Produse similare
Reduceri!






Recenzii
There are no reviews yet