| Tensiune de alimentare | 220-240V |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb Cald, Alb Natural, Alb Rece |
| Putere (Consum/ora) | 6W |
| Tehnologie LED | Chip On Board (COB) |
| Dimabil | DA |
| Flux luminos per Watt | 80lm/W |
| Flux luminos | 480lm |
| Unghi de lumina | 50 de grade |
| CRI/ RA | 85 |
| Grad de protectie | IP21 |
| Material | Aluminiu |
| Temperatura de functionare | -30/+50 de grade |
| Dimensiuni | 50x62mm |
| Certificari | CE ROHS |
| Durata de viata | 50000 ore |
| Garantie | 2 ani |
Produse similare
Reduceri!






Recenzii
There are no reviews yet