Lampa solara tip camera falsa cu panou solar si senzor de miscare, 77 x LED, telecomanda, 3 moduri de iluminare
79,00 lei Prețul inițial a fost: 79,00 lei.54,90 leiPrețul curent este: 54,90 lei. TVA Inclus
Cumpara Lampa solara tip camera falsa de la Bluepoint si ai livrare rapida din stoc si garantia calitatii certificata de clienti !
Stoc epuizat
Lampa solara tip camera falsa cu panou solar si senzor de miscare, 77 x LED, telecomanda, 3 moduri de iluminare
Lampa solara tip camera falsa cu 3 Moduri de iluminare

1. Modul de lumina puternica este intotdeauna activat si lumina sta aprinsa timp de maxim 8 ore.
2. Modul de lumina slaba activat pe tot tmpul noptii iar lumina puternica se activeaza la detectarea miscarii revenind la lumina slaba dupa 15 secunde.
3. Lumina stinsa noaptea lumina puternica se activeaza atunci cand este detectata miscarea.
Lampa solara tip camera falsa cu senzor de miscare si de zi/noapte
Lampa solara vine dotata cu senzor de miscare PIR incorporat iar lumina va fi declansata automat atunci cand este detectata miscare. In acelasi timp este integrat si un senzor de zi/noapte pentru ca aceasta sa aprinda lumina doar noaptea.
Panou solar: 5,5 V 1,8W
Baterie Li-ion maxima: 3,7V 2400mAh
Cantitate de LED-uri: 77 led
Temperatura de culoare: alb rece 6500k
Unghiul de iluminare : 120 grade
Moduri: Trei moduri + telecomanda
Material: plastic ABS
Lampa solara tip camera falsa pentru exterior

Lampa solara poate fi folosita la iluminarea gradinii, curtii, casei, cailor de acces, teraselor, garajelor etc.
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 19 × 11 × 10,5 cm |
| Utilizare | Exterior |
| Certificari | CE ROHS |
| Clasa de protectie | IP 65 |
| Culoarea corpului | Alb |
| Culoarea luminii | alb rece 6500K |
| Dimensiune Panou Solar | 140×45 mm |
| Dimensiuni | 200x95x160 mm |
| Durata maxima de lucru | 8h |
| Durata medie de incarcare | 6-8h |
| Flux luminos | 400 lm |
| Tip acumulator | 3,7 V 2400 mAh |
| Garantie | 1 an |
| Material | ABS |
| Numar de LED-uri | 77 |
| Putere | 8 W |
| Senzor | DA |
| Senzor IR | DA |
| Tip LED | SMD |
| Unghi fascilul lumina | 120 ° |













Recenzii
There are no reviews yet