Surse Alimentare Led 24V IP67 3 Ani Garantie
SKU: 6263
Categorii: Accesorii Banda Led, Surse alimentare led 24V- METAL
| Greutate | 0,8 kg |
|---|---|
| Tensiune de alimentare | 220-240V |
| Grad de protectie | IP67 |
| Material | Aluminiu |
| Temperatura de functionare | -30/+50 de grade |
| Dimensiuni | 158x52x32 mm |
| Greutate | 453 gr |
| Certificari | CE ROHS |
| Durata de viata | 25000 ore |
| Garantie | 3 ani |
Produse similare
Reduceri!
Surse alimentare led 24V- METAL
Reduceri!
Surse alimentare led 24V- METAL
Sursa de alimentare 360W 24V 15A, ventilator turatie variabila





Recenzii
There are no reviews yet