| Tensiune de alimentare | 220-240V |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb Natural |
| Putere (Consum/ora) | 40W |
| Flux luminos per Watt | 95lm |
| Flux luminos | 3800lm |
| Unghi de lumina | 180 de grade |
| CRI/ RA | 80 |
| Grad de protectie | IP65 |
| Material | plastic+aluminiu |
| Temperatura de functionare | -30/+45 de grade |
| Dimensiuni | 1200x110mm |
| Certificari | CE / RoHS / TUV |
| Durata de viata | 25000 ore |
| Garantie | 2 ani |
| Calitate | premium 24 luni garantie |
Produse similare
Reduceri!




Recenzii
There are no reviews yet