Proiector LED interior 25W COB corp alb
ACCESORII COMPATIBILE
SKU: FL5140
Categorii: Alte produse, Iluminat comercial
| Tensiune de alimentare | 220-240V |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb Cald, Alb Natural, Alb Rece |
| Putere (Consum/ora) | 25W |
| Tehnologie LED | Chip On Board (COB) |
| Flux luminos per Watt | 75lm/W |
| Flux luminos | 1900lm |
| Unghi de lumina | 24 de grade |
| CRI/ RA | 80 |
| Grad de protectie | IP20 |
| Material | Aluminiu |
| Temperatura de functionare | -30/+50 de grade |
| Certificari | CE ROHS |
| Durata de viata | 30000 ore |
| Garantie | 2 ani |
| Culoarea corpului | Alb |
| Proiectoare Led | Proiectoare Led Interior |
Produse similare
Reduceri!




Recenzii
There are no reviews yet