Lampa Stradala LED 120W lumina naturala – 5700K – 3 ani GARANTIE
973,50 lei TVA Inclus
Stoc epuizat
SKU: SL9145
Categorii: Alte produse, Lampi stradale
| Tensiune de alimentare | 220-240V |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb Natural |
| Putere (Consum/ora) | 120W |
| Flux luminos per Watt | 100lm/W |
| Flux luminos | 1200lm |
| Grad de protectie | IP66 |
| Certificari | CE ROHS |
| Durata de viata | 30000 ore |
| Garantie | 3 ani |
Produse similare
Reduceri!



Recenzii
There are no reviews yet